| index | kėrko | anėtarė | Empfehlen | home  
» mirėsevjen mysafir [ login | regjistrohu


Virgjiniteti
index
- Tė ndryshmefaqe [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
emri lajmi
Agimi


Virgjiniteti, 3.Jun.2003 13:50


Sa ėshtė i rėndėsishėm virgjiniteti pėr ju? Athua njė femėr e cila e ka "humbur" virgjinitetin nuk ka mė vlerė si mė parė? A duhet qė femrat jovirgjėreshe tė "vulosen" si femra tė klasit tė dytė?
Shkruani mendimin tuaj!
 
vlerėsimi i artikullit:
   
nena


RE: Virgjiniteti, 5.Jul.2003 14:45


ne kete pyetje duhet te pergjigjen meshkujt HomePage   rr
 
vlerėsimi i artikullit:
   
dorentina...


 

RE: Virgjiniteti, 25.Sept.2003 11:19


po normal..qe femra e ka qat vleft qe e ka pas kur asht kan e vrgjer...kėshtu mendoj un...tung..kalofshi mirė..
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Atdhetar


RE: Virgjiniteti, 2.May.2004 20:44


Femra qe e humb virgjinitetin nuk eshte kurv dhe ka vleft siq ka pas ma perpara...virgjiniteti nuk eshte ne pytje nese ti e don at vajz me zemer..
 
vlerėsimi i artikullit:
   
bekim


per sexyn ne grup, 2.May.2004 23:22


shqiptar ku jeni provoni me u qi ne grup se asht shum lezet provoniiiiiiiiii
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Elfie


RE: Virgjiniteti, 3.May.2004 10:38


Mendoj se virgjiniteti nuk ėshtė ajo me tė cilėn mund tė themi se nji femėr vlen apo nuk vlen.Pra,mundet nji femėr ta humb virgjinitetin me nji person qe e ka dashtė shume e tash?.E tash ka dėshtu ajo dashuri a me than se ajo eshte e pavlefshme pse nuk paska virgjinitet?
 
vlerėsimi i artikullit:
   
antigona


RE: Virgjiniteti, 4.May.2004 09:13


virgjiniteti eshte nje ndertim pa leje ,herdo kurdo prishet.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Besnik Loxha


RE: Virgjiniteti, 4.May.2004 09:53


Nuke e di qe kur virgjiniteti nuk eshte me teme e rendesishme per ne katundaret e Kosoves. Nuk e di kur na katundaret e Kosoves filluam te civilizohem e te konkludojm se "vergjiniteti nuk eshte me rendesi." Nuk e di kur na katundaret e Kosoves filluar te emancipohem kur bie fjala tek seksi per heren e pare (virgjiniteti).

 
vlerėsimi i artikullit:
   
Albana Krasniqi


RE: Virgjiniteti, 4.May.2004 22:19


une kisha me ju thon krejtve juve "bukuroshave" tu kosovs qe femra nuk ka faj qe e ka hup virgjinitetin, se garant krejt ato qe sot nuk jan virgjine dikur e kan dasht dikon edhe garant nuk ja kan nis per me u nda a po jo, po qa me bo qe meshkujt jan qaq koketula e nuk mujn me e kuptu ket send,po nejse une kisha me ju thon krejtve qe lypin femra virgjine se ato mundeni me i gjet vetem ne foshnjore se per ndryshe sot nuk esht zor me u bo virgjine apo jo se tek e fundit 150 euro i jep e shkon kepesh edhe u kry puna kush po e din a je virgjine a jo....
 
vlerėsimi i artikullit:
   
ejona


RE: Virgjiniteti, 5.May.2004 19:44


a din qfare mendimi kam unė. e kam nje mendim ndoshta juve mashkujve nuk ju pelqen por duhet meju pelqy se nuk ka rendesi virgjiniteti qka dome than e merr nje femen me virgjinitet edhe qate nat ja prish edhe qka tjeter asgje.e kshtu qe nuk kqyret edhe aq shum por kqyret vetem se sa e don edhe sa te don edhe me pas nje jet te lumtur se vergjiniteti eshte edhe shkon por lumturia duhet me qen gjithmon kshtu ju thet nje lipjanase.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Viola


RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 02:50


Degjoni, Djemte e Shqiperise?Kosoves
ju i mashtroni vajzat ju mund te thoni se une pse po i them keto, n'te vertete tani gjerat kane ndryshuar, se gjdo gje po ndodh por Une di te them kete se kur ja humb nje vajze virgjinitetin,a do qe ti i thua qe e do, mbas nje kohe ju do i lini ate vajze dhe do te mundoheni te gjeni nje virgje pra Une mendoj se kjo nuk eshte e lejuar, keshtu qe mendoni se cfare doni te beni para se te prishet gjdo gje dhe mos e ber vajzen me fjal kot se i a paske humb virgjinitetin se ske bere namin jo, ky pra ishte opinioni im faleminderit ******Nga Anglia.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
linda


RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 10:22


qka mendoni ju per virgjinitet,qe kam humbur
 
vlerėsimi i artikullit:
   
linda


RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 10:34


me ndihmoni qe kam humbur virgjinitetin,a do te martona
 
vlerėsimi i artikullit:
   
njani


 

RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 14:16


valla veq a e han se pa ja qky se la :D qaq

 
vlerėsimi i artikullit:
   
behar hoxha


RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 15:09


vergjinitetin nuk duhet me hup pa u martu se kshtu e don feja muslimane, edhe femna qe e hup vergjinitetin ajo osht kurv, rrospi, ka qef mu qi nuk ka qef me kriju familje, une per veti e du nusen vergjine si vet... edhe pik HomePage   qa
 
vlerėsimi i artikullit:
   
makumba


 

RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 16:15


un mendoj se virgjiniteti nuk ja hup nderin nje vajze ,nese ajo e humb virgjinitetin nuk eshte kurv siq thon njerzit e zakonshem"njerzit e prapambetur"
 HomePage   qysh bre
 
vlerėsimi i artikullit:
   
sexy boy


 

RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 18:47


virgjiniteti osht si puna e banderolles se cigareve te kosoves normal qe aj qe e blen 1 pako cigare duhet me jau hek vet banderollen kshtu qe edhe burri qe e martohet duhet me aj mar virgjinitetin dhe mendoj se krejt femnat qe e kan hup virgjinitetin e kan hup ne kontakt me dike sepse ajo nuk hupet vet me gishta siq e thoj shumica e femrave.
Virgjiniteti eshte kulutra e nje femre jaran
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Arioni


RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 20:28


nese un emarr nje vajz qe sesht me virgjėr ateher un sdo ti them vetit mashkėll a...dhe femna duhet mu ru deri te vendos me dik qe ka me qu ajet po mendoj ne martes kur te bohet,,,por tash vajzat e kosoves sidomos jan bo kurva buk spo kan me hanger knej kishe po baj sex epo jav shtin tjert tani....por un medoj ndegjoni djem mos i fermatni ato vazja qe sjan virgjer atyneve mudneni vetem per naj dit dhe shkelum banja a,,se nuk vyn kurgju,,se nukmirret femna me qu jet me ta dhe me dit tan jeten se ajo eka prish me nje tjeter aesht ajo jet ajo eiiiiii mendoni pak se dikur ju bjen mend,,,, e qikat net vaxhdojn ende mu qi... HomePage   keq shum
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Xhevdet


RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 20:37


Whau me ju thon te drejten te gjitheve kjo tem eshte fantastike veq u dasht me e bo ne fillim cka mendon ju si qytetare te kosoves a esht mire me e humb vergjinitetin me nje jo kosovar! keshtu ka qene me mire sic edhe po ndodh tash ne kosove e kam fjalen ne kosoven e mbasluftes e mas ce vac ja kan nis bile le te fillojn me e humb ne dy birat aha papa HomePage   Respekt
 
vlerėsimi i artikullit:
   
per idiotat


RE: Virgjiniteti, 7.May.2004 22:32


une mendoj qe virgjiniteti nvaret nga morali dhe mentaliteti i personit....Secili e ka mendimin e vet edhe ne ta man per veti....E per ata tipat ma nalt qe i kan perfshi te gjitha femrat me fjale banale, e sidomos per femrat e kosoves qe jon bo kishe kurva, mire po ju bojn se qashtu qysh pe kallxoni veten qashtu e meritoni.....Edhe kjo qka po ndodh ne kosove, kjo osht veq fillimi ! per derisa meshkujt shqiptar nuk din mi sjell femrat, normal kan me ardh te jashtit mi mar valla! Po ma kona po spo me len nona a!!!! qonu prej gjumit o debilla se keni me met me gishta ngoj! edhe ni sen!?? per juve qe spo ju pelqejn femrat jo-virgjine, shko merni plakat gjermane !
 
vlerėsimi i artikullit:
   
ERZA


RE: Virgjiniteti, 8.May.2004 11:03


vergjiniteti eshe nje cip e holl te cilen besoj qe e dini te gjith.
une per vete mendoj se vergjiniteti eshte morali i femres, nuk jam prej atyre te prapambeturve te cilet nese e lexoj me quajn te prapambetur [e kam fjalen per kullerat e prishtines]
 
vlerėsimi i artikullit:
   
ALTA


 

RE: Virgjiniteti, 8.May.2004 11:03


Ndegjoni meshkuj dhe femra :
Ne krejt e dim qe nuk ka person qe nuk ka qef apo deshir me i ba SEX gjinis tjeter ,mir po qdo send vjen me koh ...Kshtu qe edhe SEX-i
Tash dikush thot :"Valla Ai e ka Fajin ,Valla Ajo e ka Fajin"Mir po ne esenc qe te dyt jan fajtor per humbjen e Virgjinitetit e nje vajze,veq apet se apet 100% e ban ne shpin te vet fajin dhe problemin Vajza .Tash dikush thot pse vajza 100% ta posedon fajin dhe problemin?
Sepse ajo esht ajo e cila tere jeten do te ballafaqohet me gabimin e vet.Nje prej publiku ketu e permendi qe 150 euro kushton te qepet virgjiniteti,mir po un dot ja bej nje pyetje asaj :Sa do ti kushton asaj femre jo te ndergjegjshme qe ka gabu nje her apo me shum qe ta ndrroj Historin e saj te ndytur.P/S: STOP HUMBJES SE VIRGJINITETIT...VIRGJINITETI ESHTE JETA JUAJ
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Artan


RE: Virgjiniteti, 9.May.2004 05:03


valla keq shum keq por edhe mos ta hupshin kejt vajzat virgjinitetin ather 99.9% e popullates do ishin ende virgjina prandaj leni kto tema e merni me diqka qe esht me e rendesishme se kjo gje palidhje me duket disi.hajt mbetshi te pershendetur te tan
 
vlerėsimi i artikullit:
   
fatosi


 

RE: Virgjiniteti, 9.May.2004 15:11


Nji nga temat e sodid eshte dhe kjo dukuri negative e cila eshte ka na shoqeron eshte turp ta hubesh ket dhurat nga Krijusi (Zoti)por dikush thot se do ta qepi apo diq tjeter gjaku i vergjinitetit nuk eshte i njet me ate te zakonshmin Andaj ruani vajza se kjo eshte dhurat qe duhet tja dhurosh bashkshortit tend te perjetshum .
Ne te kunderten do te vuani shum nese e hubin .....?
stop

 HomePage   http://Tosi
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Viola


RE: Virgjiniteti, 10.May.2004 03:55


C'fare jane k'ta injorant qe po i perdorin keto fjale kaq banale, i ofendojne femrat gjithemone, po k'ta qe kane motra a nuk mendojn fare, kujtojn se motrat e tyre i kane te sjellura, k'ta a nuk dine te shprehin opinionet e tyre a si, turp te ken, nuk din te bejn nje komentpa pa perdor fjale te pista, dhe pastaj pretendojne me dal ne Evrope, se edhe 1000 vjet nuk keni per te dale, pathetic Albanians you need to freaking grow up low lives te merzitni.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
agim


RE: Virgjiniteti, 10.May.2004 13:17


virxhiniteti eshtė ndertim pa leje herdo kurdo prishet pajtohem me at qiken q e a ka shkrue kete tung ju pershendes gimi nga mitrovica dhe vushtrria

 HomePage   virxhinteti
 
vlerėsimi i artikullit:
   
E-ndriti


RE: Virgjiniteti, 11.May.2004 12:35


Virgjiniteti nėpėr botėkuptime!
Unė nuk mendoj se me humbjėn e virgjinitetit (himenit-pėlhura)duhėt klasifikuar si femra tė rendit tė dytė.
Pėr mua mė e pranushme ėshtė martesa me femrėn qe ka humbur virgjenitetin, se sa martesa me zemėr tė robėruar, ose dhėnė tjetėrkujt, ajo nuk ėshtė jetė!

Nga ana tjetėr varet nga botėkuptimi, mendohėt se njėsia pėr matjėn ose ruajtjėne moralit ėshtė virgjiniteti si dėshmi. E ne meshkujt a jemi virgjin more?!

Nėse i kuptojmė femrat
 
vlerėsimi i artikullit:
   
besniku


RE: Virgjiniteti, 12.May.2004 16:31


nje femer qe e hube virgjinitetin per mua ajo osht locke ..... sepse kam knaqsi dhe jo obligim daje asaje ...kshuqe ato qe ekan hube virgjinitetin net lajmrohen tek un se ju bej careee.... tung Dj_Becii..
 
vlerėsimi i artikullit:
   
valdrin


RE: Virgjiniteti, 14.May.2004 11:49


Nuk po i kuptoji te teret pse flasin ashtu,nuk duhet te kthehemi mbrapa ,jeta vazhdon perpara ,une edhe pse i ri ndoshta per kete teme te flase, (mosha ime 16vj.)ndoshta nuk ju pengon te shprehi nji mendim per kete:femrat le te jene intelegjente,te bukura ,etj e mos ti shiqojme se ajan virgjine apo jo,se fundi fundit te gjithe meshkujt martohem me femra jo virgjine e sidomos pas lufte,mos harroni se jemi ne shekullin e 21,dhe virgjiniteti nuk eshte me ne fjalorin shqip,mandej edhe termin virgjinitet me nuk duhet kuptuar ashtu si me pare...tung valdrini
 
vlerėsimi i artikullit:
   
njomza


RE: Virgjiniteti, 14.May.2004 18:04


o djemte e kosoves kur keni me ec perpara
po qysh nuk ekni pak kulture e mu shprhe pak ma mire edhe pse nuk i doni femrat qe nuk jane virgjine.
e qka nese nje femer e humb virgjinitetin edhe e humb te dashurine ne nje aksident
a do te thote qe ate mos ta merr askush tash se nuk eshte e virgjer
kulturonu njehere e pergjithemon
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Bei ForumRomanum, im Forum suchen nach Virgjiniteti
faqe [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
Informationen zum Datenschutz | ForumRomanum - Jetzt kostenlos ein eigenes Forum erstellen!