| index | kėrko | anėtarė | Empfehlen | home  
» mirėsevjen mysafir [ login | regjistrohu


RE: Virgjiniteti
index
- Tė ndryshmefaqe « < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
emri lajmi
agron


 

RE: Virgjiniteti, 22 Nov. 2006 20:49


hi;i;ohjip‘rsttjthxyuflkhvh‘0hjnopjmnnklhbnhuj
 
vlerėsimi i artikullit:
   
iliri


RE: Virgjiniteti, 19 Dec. 2006 16:48


un mendoj se ato vajza qe e kan hup vergjinitetin kan ba nje gabim te madh po tash na djemt duhet ti kuptojm per ket se e dim se si po kalojm ne kit koh esht shum veshtir per femra po ju kisha lut te gjitha femrave nese kan gabu nje her mos te gabojn e te mashtrojn veten me shku e mu kep se kjo sesht kurfar zgjidhje kjo hetohet mos te rrejn kerkon se jam virgjine kur sesht po let tregojn te verteten nese dojn me kan te lumtura me nje person qe dashuron let ti tregon per te gjitha se qfar esht edhe i e ka te kalumen sod smun me mashtru kerkon
 
vlerėsimi i artikullit:
   
iliri


RE: Virgjiniteti, 19 Dec. 2006 16:54
Elfie:

Mendoj se virgjiniteti nuk ėshtė ajo me tė cilėn mund tė themi se nji femėr vlen apo nuk vlen.Pra,mundet nji femėr ta humb virgjinitetin me nji person qe e ka dashtė shume e tash?.E tash ka dėshtu ajo dashuri a me than se ajo eshte e pavlefshme pse nuk paska virgjinitet?


 HomePage   virgjiniteti
 
vlerėsimi i artikullit:
   
fati


RE: Virgjiniteti, 24 Jan. 2007 18:00


virghiniteti asht dhurat e femnes nga ALLAHU se femna qat dit qe te del ne siperfaqen etokes ose qe lind del virgjine.pse asht dhart nga ALLAHU sepse eke porositur femne qe ta run nderin e vet gjithashtu edhe mashkulli e ka ndales nga ALLAHU qe ta run nderin e vet jo veq femnen se edhe mashkulli nuk ka te drejt te shkon me ni vajz pa kurorzim dhe pa dijenin e familjes se vet kurse vajzamundet ta run nderin evet mashum se mashkulli sepse mundet me kontrollu veten mashum se mashkulli se ni mashkull per me fitu ni femen duhet shum lutje e kurse ni femen me fitu ni mshkull nuk duhet lutje hiq se mashkulli nuk ekontrollon veten por epshi ekontrollon mashkullin.kurse humbja e virgjinitetit e ni vajzez denohet sipas ligjit te zotit por ne qoft se femna kerkon falje te allahu allahu ja fal por,por edhe mashkullin eperosit allahu se ne qoft se edhe ti ja fal vajzez fiton shum knaqsi ndaj allahut por nuk ja fal nuk hin ne mekat esht e frejta e mashkullit por ne qoft se femna betohet te zoti se nuk do ta perseris punen e flliqur pa martes dhe pa kurorzim mundet qe allahu tja mush menden burit te vet dhe ta pranon buri ashtu si asht vajza. kurse mashkulli pse nuk ka virghinitet nuk do me than se eka te lejume te ban pun te flliqura me kan don se per qet arsye smujat e pa sherushme ndaj nuk po ndalen hiq sikurse asht sida apo dishka tjter edhe mashkulli e ka njejt sikurse femna dmth edhe femna taket fillimin e dashuris me at djal edhe mashkulli fillimin edashuris me at vajz dhe te bajn kurorzim simbas ligjit te fes islame me falni se ndoshta po ju merziz por ta merni si shembell se jan fjalt e KUR,ANIT famelart kalofshi mir
 
vlerėsimi i artikullit:
   
BeNy


 

Virgjiniteti, 05 Mar. 2007 12:25


Sa i perket vergjenitieti ne kosova esht rrit numri po qka me ba kaja belan ktyne her ekan prish vergjenitetin neper ara e tasht naper hotela po ka ardh koha e mir tasht qka me ba spo kshyret vergjeniteti ma veq cila esht ma e bukur edhe hajt ju pershdnes BeNy kaloni qaste te mira i pershdnes bukuroshet po ashtu edhe mos bukuroshet ....
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Lisa


RE: Virgjiniteti, 17 Mar. 2007 21:33


Kjo them esgt diqka personale .Dhe vij nga nje familje shum me dradita shqiptare .Po jetoj ne Gyrbet sdon me then ajetoj ne gyrbet apo ne kosov se tash nuk ka rendsi.Jam me nje djal qe dy vite dhe kam humb vergjinitetin dhe e di qe ska te ardhme per ne dy po nje e di jam krenare qe kam ber ket pun se normal esht nga zoti esht kjo nje her kem lind nje her kemi humb vergjinitetin dhe nje her kemi me vdek .Ndoshta kur te martohna mos i pelqefsha qati burri une sepse nuk jam epakaetune qysh duhet ather skam qa te boj .Se femra qe hup vergjeniteti nuk esht kurv as rrospi po njeti normal se njerin nuk mundesh ta njofesh veq se eka hup vergjenitetin oh zottttt CHARAKTERI KA PUNET NE DOR:PS;;;; Djem shqiptarte buker ndegjoni besoni dashuris e mos kqyrni a esht qik ajo se edhe mos muk kon jau nxin jeten me tjer ne katund ejau knaq jeten te tjerve se 1000 %%%%%%%%% te grav i tradhtoj mas andej burrat....DASHURIA ESHT MBI TE GJITHA DHE SEKSI ESHT DIQKA FANTAStIKE
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Adonisi_gl


Virgjiniteti, 20 Mar. 2007 01:48


pershendetje juve t‘gjithve deshta nje sen tjav them nese eshte femra e kulturume e shkollume e aft vetdishme d.m.th nese ka arrit diq ne jet athere asaj i falet gjithqka nuk lun rrol aspak virgjeniteti amo ma merr mendja mua qe shum e shqiptari nuk e marton femren te shfrytzueme pershkak te kojshive tutu se pom keshin kojshia Ncncnc (fuck off qa mendojn tjeret per ty )po nejse apet shyqyr zotit gjenerationi i ri pas luftes i kan lan adetet e moqme Turke jan integru ne europe shumica bravooo
 
vlerėsimi i artikullit:
   
agroni


RE: Virgjiniteti, 22 Mar. 2007 21:27


vergjiniteti edhte deshmi e nje vajze te moralshme , me keqardhje e them kite duke pas parasysh qe nje pjes bukur e madhe e vajzave kan deshtu en kite drejtim . dhe kjo dukuri nuk duhet te trajtohet si diqka normale sepse ka rendesi shum te madhe dhe efekte shum negative ne shoqeri , prandaj esht obligim moralondergjegjsor per ato vajza qe kan humb vergjinitetin qe te paralajmrojn te tjerat qe mos te pasojn rrugen e tyre e jo te krenohen apo te e mbrojn veprimin e tyre si diqka normale HomePage   ----------------
 
vlerėsimi i artikullit:
   
loni


RE: Virgjiniteti, 29 Mar. 2007 17:12


linda asgje sesht qe te humbesh virgjinitetin fare mos u merakos per ket pun adresa ime esht abi_aab@hotmail.com
 
vlerėsimi i artikullit:
   
ani


RE: Virgjiniteti, 29 Mar. 2007 17:31


lisa ashtu esht nuk mundet me qen ni femen kurv kur e don nje djal dhe aj e tradhton dhe ne fund ndahet nga ajo ateher nuk mundet ti thush femes qe asht kurv se mendja asht shum e leht dhe njeriu gabon se dashuria vertet esht qe te marshtron dhe te qerron lisa kam deshir te flas me ty adresa ime sht hekuranit@hotmail.com dhe ani_aab@hotmail.com tung te pershendes
 
vlerėsimi i artikullit:
   
beni


 

RE: Virgjiniteti, 04 May. 2007 01:51


opa vrgjiniteti? athu ju djemt se jetoni ne kosov po ju afrua naj shanc meu martu me letra me viz po mendoi a ja kqyrni virgjinitetin ajo valla jo more edhe ne qoft an per tej e shkyme e mos hyni ne gjyna me femra se asht ni fjal popullore e vjeter ara don far e [BAD] don kar
 
vlerėsimi i artikullit:
   
beni


RE: Virgjiniteti, 04 May. 2007 02:07


ahaha ani kur thojn disa femra joo valla kurr skam pas sexs me kerkan po tuj gra biciklles nashta e kam prish biren ose jam rrxu pi kalit ahaha ,,,.. valla spo di veq u ba shtir sot me e marr ni femer te shkyme po di shum se i kan marr edhe te shkyme edhe te pjellme e sbojn za hiq po shka me ba dikush thot spo baj za se mes pa gru edhe kuritna ,po boco u prish dyjeja ska te pa shkyme sidomos kto qe jetoin ne perendim ban qef e gjihet sat munet se edin se nuk i huq ja ban dikuj letrat edhe haser e aij ja lan edhe kembet e nuk e kqyr au[BAD]met barrdh a me te zi. HomePage   dur
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Shkupi_ch


 

RE: Virgjiniteti, 10 May. 2007 22:55


Nė kohėn e ashtuquajtur moderne tek shqiptarėtr u zhduk vera mė e madhe e femrės. vetėm mpak t‘ua rikujtoj historin e kaluar ku femra me virgjinitetin e saj ishte shumė lartė e ngritur, po si kur femrės iu mirrte virgjiniteti pa lejėn e saj apo familjes pėrdorej fjala u murr nderi dhe i gjithė fisi tė pėrfshira rajone tė tėra apo disa fshatra tė tėra u qoheshin nė kėmbė pėr ta mbrojtė nderin (virgjinitetin e humbur) e asaj femre, e sot nderi apo virgjiniteti i femrės humbet sikur virgjiniteti i macave nėpėr rrugė dhe se kupton kush se ēka ka ndodh. kėtu shihet se deri nė ēfarė niveli e kanė pru veten disa femra.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Leonisi


Virgjiniteti, 23 May. 2007 18:02


Une nuk mendoj se me humbjen e virgjinitetit (himenit-pėlhura)duhet klasifikuar si femra te rendit te dyte. Nga ana tjeter varet nga botekuptimi, mendohet se njesia per matjen ose ruajtjene moralit eshte virgjiniteti si deshmi. E ne meshkujt a jemi virgjin more?!


 
vlerėsimi i artikullit:
   
avni


RE: Virgjiniteti, 08 Jul. 2007 14:14


Shiqoni si mendoi virgjinitetin te femrat. Une mendoi qe femrat asht mir ta ruajn virgjinitetin deri ne martes ato femra jan reale dhe ju duhet martesa dhe lete shtohet kjo FARĖ , Por mendoi se ato femra qe e humbin virgjinitetin siq lexova dikund me lart me njeriun qe e do dhe ska rendesi a e merr a jo ajo femer duhet te mirret me sex-pages e jo te martohet se ajo shkurt asht lavire, Nese martohet prap ka me pas telashe se ka deshir mi ndrru tareqt dhe sjell probleme familjare nuk ben teshtohet kjo far e keqe. Si mendojn disa vajza me prish virgjinitetin me dikan ken te don dhe pastaj me kriju familje te paster jo jo kurr nuk do ta arrin ket..... HomePage   X
 
vlerėsimi i artikullit:
   
besnik


dashuri, 03 Aug. 2007 09:28
Lisa:

Kjo them esgt diqka personale .Dhe vij nga nje familje shum me dradita shqiptare .Po jetoj ne Gyrbet sdon me then ajetoj ne gyrbet apo ne kosov se tash nuk ka rendsi.Jam me nje djal qe dy vite dhe kam humb vergjinitetin dhe e di qe ska te ardhme per ne dy po nje e di jam krenare qe kam ber ket pun se normal esht nga zoti esht kjo nje her kem lind nje her kemi humb vergjinitetin dhe nje her kemi me vdek .Ndoshta kur te martohna mos i pelqefsha qati burri une sepse nuk jam epakaetune qysh duhet ather skam qa te boj .Se femra qe hup vergjeniteti nuk esht kurv as rrospi po njeti normal se njerin nuk mundesh ta njofesh veq se eka hup vergjenitetin oh zottttt CHARAKTERI KA PUNET NE DOR:PS;;;; Djem shqiptarte buker ndegjoni besoni dashuris e mos kqyrni a esht qik ajo se edhe mos muk kon jau nxin jeten me tjer ne katund ejau knaq jeten te tjerve se 1000 %%%%%%%%% te grav i tradhtoj mas andej burrat....DASHURIA ESHT MBI TE GJITHA DHE SEKSI ESHT DIQKA FANTAStIKE 
vlerėsimi i artikullit:
   
sorra


 

RE: Virgjiniteti, 11 Aug. 2007 22:10


hej njerzi me duhet ndihm mosi po e keni qet tem ne qoftese ka mundesi najkush mem treg,keshtu virgjin nuk kam pas kurr ne dor por ne qet ver e kam pas nja por ajo po thot se virgjin qe eshte por kur kam pas lidhje me ta po e kuptoni ma.... a duhet virgjina pa tjeter me pas gjak derdhje a po ka raste qe nuk munet me pas ?????????? kushe din flmmmmm shum nuk ja harroj tungi ju pershndes nga fr

 HomePage   ju lutem
 
vlerėsimi i artikullit:
   
sorra


RE: Virgjiniteti, 11 Aug. 2007 22:41


pershndetje nga sorra nga fr.une e kam nje hall te madh me virgjina nuk kam pas lidhje pos ne qet ver por ajo nuk e di a u kan a po nuk u kan.keshut e kam nje pytje per ju a po kush e din let me ndihmon,a duhet virgjina me pas gjakderdhje pa tjeter a po ka raste qe nuk ka ???????? ju lutem kushe din ju falendrona shummmmmmmmmmmmmmmmm tungi

 HomePage   ju lutem ne qoftese e din qet pytje pergjigju !!!!!
 
vlerėsimi i artikullit:
   
besard smakaj


Virgjiniteti, 09 Sep. 2007 15:59


[QUOTE]
Agimi:

Sa ėshtė i rėndėsishėm virgjiniteti pėr ju? perm mua vergjeria per muaa eshte shume e rendesishme se kur nje vajze eshte e virgjer ajo e ka humbur vlersimin ndaj dashurise Athua njė femėr e cila e ka "humbur" virgjinitetin nuk ka mė vlerė si mė parė? A duhet qė femrat jovirgjėreshe tė "vulosen" nje femer e cila eshte e virgjer ajo mund qe te vlersohet jashtzakonisht shume si fem

 
vlerėsimi i artikullit:
   
tina


RE: Virgjiniteti, 04 Oct. 2007 22:20


per mu e virgjer do me than shum.unjam e martume tash.po ka shum femra qe jan te virgjera dhe nuk derdhn gjak , nuk do me than qe nuk je e virgjer nese nuk derdh gjak pershendetje
 
vlerėsimi i artikullit:
   
tina


RE: Virgjiniteti, 04 Oct. 2007 22:27


femra qe e hup virgjerin esht mase kurv. se me qef e bajn at pun thojn nuk ka rendesi e tash po kepen e qkepen .shum gabim e keni femra shqiptare
 
vlerėsimi i artikullit:
   
mimoza kryeziu


RE: Virgjiniteti, 24 Oct. 2007 09:34


degjo sorra fr,jam mimoza nga kosova lindore un mund te ndihmoj virgjiniteti mund te jete dhe pa gjakderdhje sdo me thane se vetem gjakderdhje me pas se me shum femra shkojn operacione dhe kur shkepen kan gjakderdhje e sheh pra rezultatin ....... un kam degjuar se ka edhe asi rasti un nuk e kam provuar por kam degjuar jo vetem nje here por shum shum shum here

 
vlerėsimi i artikullit:
   
o pidhin e nanes ju qifsha krejtve se krejt duhet mi pre ne qaf se nuk harrohet qka kan bo maxhupt shkijet turqit e krejt duhet mi pre kosova duhet etnikisht e paqt ok .se naj kan dhunue motrat nanat


RE: Virgjiniteti, 30 Oct. 2007 14:16


JO JO ANI PSE E KA HUP VIRGJINITETIN SKA LIDHJE SE SMUNDEM ME MESUE UNE TERE JETEN QYSH ME BO SEX KESHTU QE ESHTE E MESUAR DHE JA FILLOJM MENJEHER SEXIT,BILE BILE QE NUK ESHTE E QIME UNE SE MARRI.BILE SE PAKU 52 DUHET ME KANE E QIME TANI MU MARTUE OK PIDHA KNAQUNI SE JETA ESHTE PERPARA

 HomePage   beni gl
 
vlerėsimi i artikullit:
   
beni nga un moza


RE: Virgjiniteti, 31 Oct. 2007 09:23


hey ma kadal more qa je trembe e di se magjupt e tjert na kan boe qmos po qka me boe a spo e sheh se apet lufta po na kris se kosova leje qe pavaresin e done por edhe bujanocin e presheven don mej marr me vete kuku mame me luftu po a me ik jo ...........ska me ma nie hiq veq me vdek e mos me vra ni shka ajo me jet gjege kaq kisha ......sa i perket virgjinitetin un mendoj se nese ska virgjinitet seshte e ndergjegjshme sepse ajo se ka rujt afinitetin e vet nderen e vete more tung tung
 
vlerėsimi i artikullit:
   
lali


 

RE: Virgjiniteti, 04 Nov. 2007 10:13


po valla kjo qika mir e ka se po ja kajka shum
po une tham se virgjiniteti ka nji rendesi
per ndrysh po shtohet hivi i cili po e ndyt rinin kosovare e kjo nuk asht kultur por amoralitet e kete do ta presim prej allahut inshalla
 
vlerėsimi i artikullit:
   
lali


 

RE: Virgjiniteti, 04 Nov. 2007 10:27


Gjithashtu hyrje ne evrop nuk do te thot te dalesh deshun ose ta humbesh virgjinitetin por ta ruajsh moralin tend siq duhet ta ket nji femer shqiptare ,sepse mir e tha nji parashkruese se ajo eshte nji histori e cila gjith jeten te paraqitet ne koken tende edhe nuk e din as kush ate perveq teje siq thua ti.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
lali


RE: Virgjiniteti, 04 Nov. 2007 10:29


sepse qdo gje e embet do te jet edhe e hidhur heret a von me besoni
 
vlerėsimi i artikullit:
   
oldi


RE: Virgjiniteti, 05 Nov. 2007 22:55


shum ide tek meshkujt,lexova , disa prej tyre ishin te qelluara po jo ..reale ..lidhur me virgjinitet..eshte morali i femres po ajo femer,qe ka virgjinitetin e ben sex oral ...etc etc koka me mir te mer ate femer pse ka vet ate virgjinitet ee?gabim jeni shikoni mir se a ka vleren e ter femra sa ka virgjiniteti i saj..kontrollone se mos eshte e prishur ne both djema hahah :)ket desha tja u them mendohuni pak me shum e shkruani me pak ciaoo
 
vlerėsimi i artikullit:
   
drita


RE: Virgjiniteti, 16 Jan. 2008 17:22


Mir dita juj...ju pershendes shum...kjo tem asht shum aktuale tek ne shqiptaret dhe te vajzat! Une mundem me then se lumi ajo se asht virgjer, dhe ka rendsi natyrore per femnen!Por edhe meshkujt jan te virgjer..mos harroni!
Une mendoj..si je le te lypet nafaka. Se per shembull djem e sodit dojn pervoj me femna..por shtrohet pytja se kush jan ato femna...a jan nana a motra..a vajza te reja..se mashtrohen. e tani qka ndodhi..?!?!..tani lypin vet te virgjer si te ndershem etc. Por si ju doket atyne meshkujve dikush me ja dhunue thmin ose motren..ose shfrytsim, mashtrim...si ju duket????...Dine se ato kurva(me falni) si mendoni ju..edhe ato jan dikushi, dhe jan te dikujna..dhe ju djema..rini mir..mos tradhtoni..e tani ka bollek femra qe jan vajza!!!tani vjen ritmi jetsor fetar dhe normal..si lypet djal dhe vajz...nuse dhe dhender!Tani ska ma bane ta bana..por te dy si krijes te zotit jan te pasur ne shpirt dhe ne trup! Se ka femra se edhe mas martese bahen kurva..(mfal!)...por lun roll nerzia morali dhe karateri i njer personi te njejtes gjini!
Kush e ka kuptuar, bravo! te tjeret le te lypin se e gjan!
Pershendetje, Dr. Drita
 
vlerėsimi i artikullit:
   
ardita


RE: Virgjiniteti a hupet me gishta, 04 Mar. 2008 11:41
sexy boy:

virgjiniteti osht si puna e banderolles se cigareve te kosoves normal qe aj qe e blen 1 pako cigare duhet me jau hek vet banderollen kshtu qe edhe burri qe e martohet duhet me aj mar virgjinitetin dhe mendoj se krejt femnat qe e kan hup virgjinitetin e kan hup ne kontakt me dike sepse ajo nuk hupet vet me gishta siq e thoj shumica e femrave.
Virgjiniteti eshte kulutra e nje femre jaran 
vlerėsimi i artikullit:
   
Bei ForumRomanum, im Forum suchen nach Virgjiniteti
faqe « < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
Informationen zum Datenschutz | ForumRomanum - Jetzt kostenlos ein eigenes Forum erstellen!