| index | kėrko | anėtarė | Empfehlen | home  
» mirėsevjen mysafir [ login | regjistrohu


RE: kerkoj burr per martes
index
- Tė ndryshmefaqe « < [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
emri lajmi
hamidja


RE: kerkoj burr per martes, 10 Sep. 2009 23:20


Zotri,un jam 38 vjeqare kam qen e martuar me ka vdiqur burri ne nje aksident ajror.kam dy femij djal dhe vajz djali qe quhet amri e vajza amra .per info me te hollsishme me shkruaj ne emaili-n hamki_50@hotmail.com.tung tung klm
 
vlerėsimi i artikullit:
   
baki35


RE: kerkoj burr , 11 Sep. 2009 09:39


pershendetje nga une e dashur e mora add .tende prandaj nese je e interesuar lajmerohu te bisedojme.Emri im eshte baki35 [bakibrahimi@hotmail.com] shpresoj te me kontaktoni.Me respekt baki35
 
vlerėsimi i artikullit:
   
anx


RE: kerkoj femer me viz, 17 Sep. 2009 20:20


jam djal hasreti nga prizereni jetoi me moter eprind prishtine kam kry shkoll te mesme,
jam 23vjeqar duavajzper nuse nga perendimi qe te jetoi me te,vajz lajmrohu
Anxaa@Msn.com
vajz te dua per qellim serioze martes si thua ti HomePage   te dua qellim serioze
 
vlerėsimi i artikullit:
   
anx


RE: kerkoj vajz me viz, 17 Sep. 2009 20:24


te kerkoi vajz per nuse me viz nga diaspora, lajmrohu te Anxaa@Msn,com te martoi vajz menjeher amin HomePage   te dua qellim serioze
 
vlerėsimi i artikullit:
   
scorpion


RE: kerkoj ni burr, 19 Sep. 2009 16:18


a ben ta dij se perse e kerkoni.sepse edhe une jam i interesuar ta gjej nje grua per lidhje seksuale dhe asgje tjeter.Mosha nuk ka lidhje.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
bekimi belgjike


RE: kerkoj ni burr, 20 Sep. 2009 00:58


jam shum i interesuar qe ta lipij [BAD]n ty ter naten oj zemra ime edhe me pastaj te[BAD]deri sa te agoj dita te pershendet bekimi belgjike

 
vlerėsimi i artikullit:
   
vedat


sexx, 22 Sep. 2009 23:29


a e din sa te kerkoj moj pershendetje te madhe dhe dashta me u njoftu me ty edhe me ti plotesu tana deshirat qkapo i enderojshe
kisss nga shkupi
 
vlerėsimi i artikullit:
   
vedat


RE: Kėrkoj kerkoj djal te bukur, 22 Sep. 2009 23:35


TUNG GENTA EMRIN TA HANKSHA PO EDHE TY TE LEPIFSHA AHHAHAAH SA E EMBEL QENKE MOJ ZONJE DESHIROJ TE KONTAKTOJ ME TY NESE MUNDET KISSS VEDATI
 
vlerėsimi i artikullit:
   
riki


RE: kerkoj fatin tim, 24 Sep. 2009 23:41
arta:

tung jam arta nga pz-kosova deshiroj te njihem nme ni djal qe jeton ne zvicer endrra ime asht te jetoj ne at vend me kontaktoni vetem ai djal qe ka deshir per lidhje serioze jam ni vajz e ndershme moralisht te jet i moshesh deri 29 vjeqar tung
 HomePage   http://ok
 
vlerėsimi i artikullit:
   
anx


RE: kerkoj nje vajz 17 vjec lidhje serioze, 26 Sep. 2009 15:00


te kerkoi per martes jam prishtinali dhe prizerenli dhe te kerkoi per martes serioze HomePage   te martoi vajz
 
vlerėsimi i artikullit:
   
drita


RE: kerkoj burr per martes, 28 Sep. 2009 14:02


Une jam drita nga peja dhe kam deshir qe te njoftohem me ju.Nese jeni i interesuar qe te me njohesh ete bisedojm po e le add time manjolla_96@zbavitu.net ju pershendes tung
 
vlerėsimi i artikullit:
   
niki


RE: kerkoj fatin tim, 03 Oct. 2009 01:37


ok lajmrohu nese don ne niki_ch_@hotmail.com kis tung
 
vlerėsimi i artikullit:
   
beni


kerkoj nje vajz, 04 Oct. 2009 11:46


jam beni n ga prizreni 25 vjeq deshiroj te njihem me nje vajz pa mar parasysh se ku jeton perparsi kan bjondinat femra duhet te jet e moshes 23 deri 27 vjeqe
ju mirpres ne adresen time
bukuroshi-24@zbavitu.net ju pershendes
 
vlerėsimi i artikullit:
   
bashkim


fjollen, 06 Oct. 2009 13:15


zemer fjolla dot jet per ty e pa besushme knaqsia qe do ta kesh me mu HomePage   krejt
 
vlerėsimi i artikullit:
   
arbeni


RE: Kėrkoj femen te bukur me kan si loqki, 08 Oct. 2009 12:03


merre numrin tim edhe me tregon ku mundemi mu taku?
 
vlerėsimi i artikullit:
   
arbeni


 

RE: Kėrkoj femen te bukur me kan si loqki, 08 Oct. 2009 12:30


gjelbrimi_bini@hotmail.com
 
vlerėsimi i artikullit:
   
rrusta


RE: kerkoj femer, 09 Oct. 2009 11:44


kerkoj nje vajz serioze per martes , perparsi kan femrat e diaspores , lajm bossi_7@hotmail.com vetem nje sms dergoni
 
vlerėsimi i artikullit:
   
halim


RE: kerkoj burr per martes, 10 Oct. 2009 16:56


Me shkruaj diqka me teper ne lidhje me kerkesat tuaja
 
vlerėsimi i artikullit:
   
albi


ashtu si do ti jam une, 11 Oct. 2009 18:24


ashtu si thua ti kam koh sa dush po me lajmro me adenn tane si te dush edhe mos harro qehfe qefe do bejm mundsisht mosha po ajo ka pak rendsi si di ti mu[BAD]
 
vlerėsimi i artikullit:
   
albion


 

RE: kerkoj ni burr, 12 Oct. 2009 02:08


jam mashkell jetoi ne deqan kam qef veq me[BAD]un amo femna kuptohet ju dua shumm HomePage   de
 
vlerėsimi i artikullit:
   
albion


kerkoj ni burr, 12 Oct. 2009 02:09


[QUOTE]
fjolla:

ju pershendes se pari jam ni vajz nga prishtina kam deshir te takoj ni djal te mire por qe di te ma qij [BAD]n,te ma lipij ashtu siq di ai te qihem naten po ashtu dhe diten se [BAD] osht ty mu kall per [BAD]n e tij ju dua ju qe lajmeroheni
Kaka ksi qisa tmir jemi na veq ama nr
 HomePage   de
 
vlerėsimi i artikullit:
   
anx


RE: kerkoi mashkull vper martes ktu jam oi femer, 13 Oct. 2009 15:26


kerkoi femer me viz per seriozitet jam 23vjeqar Anxaa@Msn.com HomePage   nuk gabon oi qiko
 
vlerėsimi i artikullit:
   
anx


RE: kerkoj TY QIKO NGA DIASPORA JAM Anxaa@Msn.com, 13 Oct. 2009 15:31
joti:

jam 23vjeqar prishtinali oi qiko nga diaspora ishalla ke fat me mua me u martu thirem do bindesh vet pasha allahun amin
Anxaa@Msn.com
jam nji djal nga tirana banoj ne gjermani dua te njohe nji vajz per nji lidhje serioze te jet e cilter dhe e sinqert me shkoll...ju mirpres..kastriot_73po@yahoo.de


 HomePage   nuk gabon oi qiko
 
vlerėsimi i artikullit:
   
kreshnikuu


RE: kerkoj nje femer nga müncheni, 19 Oct. 2009 17:35


Kerkoj ndoni femer nga Bawaria e gjermanis per lidhje intime , jo per martes por vetem per sex , jame ne dispozicionin tuasj gjithmon
 
vlerėsimi i artikullit:
   
kreshnikuu


 

RE: kerkoj nje femer nga Bawarija e Gjermanis, 19 Oct. 2009 17:38
kreshnikuu:

Kerkoj ndoni femer nga Bawaria e gjermanis per lidhje intime , jo per martes por vetem per sex , jame ne dispozicionin tuasj gjithmon nese keni deshire athere shkruani dhe mund ta merreni telefonin 
vlerėsimi i artikullit:
   
kreshnikuu


RE: kerkoj, 19 Oct. 2009 17:44


kerkoj ndoni femer nag gjermanija per qeshtje zbavitje te dyanshme , nese nuk jeni e knaqur me sexin athere lajmrohuni tek une per ta plotsuar deshiren shkruaj ne nuk_do_te_pendohesh@hotmail.de
 
vlerėsimi i artikullit:
   
djellza


 

serioze {martesore}, 22 Oct. 2009 14:09


Une jam nga republika e ks deshiroj te nihem wetem me ata qe e kan mendimin serioz HomePage   serioze
 
vlerėsimi i artikullit:
   
ligrit


kerkoj vajz 17 vjeqare, 24 Oct. 2009 16:27


jom giti berdyna kerkoj nje qik 2,8 me 2 turbo dritat e gata benzin v.8 e qeshtu nese ka lajmronu ku jeni ku sjeni
 
vlerėsimi i artikullit:
   
jam arta


 

RE: kerkoj burr per martes, 25 Oct. 2009 18:09


jam zeshkane jame e lidur me 26-12-1970
 
vlerėsimi i artikullit:
   
resa


 

kerkoj te MASHKULL me letra, 28 Oct. 2009 09:55


une jom RESA kerkoj nje mASHKULL ME LETRA06.07.1992 _17 VJEQARE HomePage   .....
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Bei ForumRomanum, im Forum suchen nach kerkoj burr per martes
faqe « < [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
Informationen zum Datenschutz | ForumRomanum - Jetzt kostenlos ein eigenes Forum erstellen!