| index | kėrko | anėtarė | Empfehlen | home  
» mirėsevjen mysafir [ login | regjistrohu


per seks
index
- Tė ndryshmefaqe « < [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
emri lajmi
zeki


per seks, 08 Feb. 2010 00:59


tung jom zeka jom intersuar per ni femn qe din me bo sems unekom qef me elpi [BAD]n edhe bothen krejt trupin tani meqi po une du 1 or me nejt tueqi numri jem osht ky 044876184 jom ibinder se qashtu jom emaj fjalen
 
vlerėsimi i artikullit:
   
bero.86


fillestar
8 artikuj

kerkoj nje djale, 11 Feb. 2010 09:51
ela:

pershendetje jam ela nga shqiperia jam 22 vjec dhe jam studente per shkenca natyre,kerkoj fatin tim engjullin qe te me mbroje naten por nuk da sms te shpifura intime dhe nuk dua fjale boshe ju pres


tung une jam breo jeton ne gjermani qe 18 vite e kerkoj nje vajz te ndershme shqiptare ne moshen 18 der 23 vjeqare une jam 23 vjeqar dh jam student ne berlin per fizicent per kont albo_freak@hotmail.de
 
vlerėsimi i artikullit:
     
ermal


RE: kerkoj ni burr, 15 Feb. 2010 02:54


lajmrohu nese don mu qij
 
vlerėsimi i artikullit:
   
albani


RE: kerkoj te MASHKULL me letra, 18 Feb. 2010 10:42


me ler nje sms ne tel;044 906 357 JETOJ NE FRANCE tani jam ne ks pushim me mjaftoj nje sms ne tel;pasi qe te hapi telin edot mar ty pershendetje bani pz HomePage   te dua
 
vlerėsimi i artikullit:
   
fatma


RE: kerkoj burr per martes, 18 Feb. 2010 22:06


si te njoftohem me nje djal 40vj.ne perendim
 
vlerėsimi i artikullit:
   
maksut


RE: kerkoj ni djal per serioz jam 27 vq ok flm , 19 Feb. 2010 18:28


edhe une po e kerkoj nje vajz te bukur jam ne shba nese don kontakto ne add me lart qe po duket tung klm mpuq. HomePage   fdgf
 
vlerėsimi i artikullit:
   
ceni


RE: kerkoj vajza nag prishatin pra nag ks per sex aventura vetem sex, 25 Feb. 2010 16:30


kerkoj nji vajz nga prishtinanga ks per sex
 
vlerėsimi i artikullit:
   
sheribane


 

RE: kerkoj nje djale nga zvicrra te jet i gjat i bukur dhe zeshkan nga mosha 35-40 vjeqar ma dergoni nje foto tuajen ne emailen sheribane014@hotmail.com, 27 Feb. 2010 17:24


kerkoj nje djale nga zvicrra nga mosha 35 vjeqar deri ne moshen 40 vjeqar

 HomePage   te jet nga zvicrra
 
vlerėsimi i artikullit:
   
meti


RE: kerkoj, 27 Feb. 2010 23:55


kerkoj nje vajz nga mosha 16 deri 20 vjeqe imella linda_k19@otmail.de
 
vlerėsimi i artikullit:
   
meti


RE: vajzat , 27 Feb. 2010 23:58


dua nje vajz nga mosha 16 deri 20vjete jeton ne gjermani vajzat qe jan te interesuara mund te kontaktojn ne ket numer 004915203255920
 
vlerėsimi i artikullit:
   
raifi


RE: kerkoj nje femer per dashuri, 09 Mar. 2010 14:46


kerkoj nje femer prej moshes 40 -58 vjecare ,por te jete e sjellshme dhe e dashur ne sex.Per avantura te gjata sa te kish mundesi ti HomePage   dasghuri
 
vlerėsimi i artikullit:
   
raifi


RE: kerkoj ni burr, 09 Mar. 2010 14:49


une ta kish[BAD]e lepire por shum gjatthirr ne numer 065 688 2311 HomePage   dasghuri
 
vlerėsimi i artikullit:
   
rafa


RE: kerkoj ni femer, 09 Mar. 2010 15:00


une tu kish perjegje kudo qe te jesh HomePage   dasghuri
 
vlerėsimi i artikullit:
   
fatmir


krkoj njevajz per seks te nates ete dites, 10 Mar. 2010 08:00


te lajmerohen ato femra qe jan te interesume vetem per seks mi knaq epshet ja add fatmir41@hotmail.de nr tel 044206236 049567382 HomePage   kiss mee
 
vlerėsimi i artikullit:
   
ana


RE: kerkoj, 10 Mar. 2010 19:51


HHAAHAHHAHHAHHA QKA JONE KTO SENDE MORE KSHTU A SPO MUNDENI LIVE VEQ NE MSN A HAHAHAAHA QESHARAKE KJO PUNE NCNCNCNNCNCNNCNNC HomePage   ANA
 
vlerėsimi i artikullit:
   
donika


kerkoj nje djal serjoz icili te jet ne gjermani 35,40 vjet, 14 Mar. 2010 21:42
nexha :

[QUOTE]
island:

kerkoj nje vajz nga ks per mendim serioz jam 39 vjeqr jam i ndar nga gruja jetoj dhe ounoj ne gjermani[/QUOTE]ju pershendes
donika_19h@hotmail.com


 
vlerėsimi i artikullit:
   
mirsad


RE: kerkoj ni djal, 15 Mar. 2010 20:26
zana:

kerkoj ni djal te jet i pejes 20 vjeqar te jet zerioz per lidhje serioze i bukur dhe i minqur


 HomePage   cadi_5000@hotmail.com
 
vlerėsimi i artikullit:
   
meti


RE: kerkoj, 15 Mar. 2010 23:55


ela lajmerohu ne ket add metix_m.e_22@otmail.de ketu mundesh te kontaktosh me mua
 
vlerėsimi i artikullit:
   
meti


RE: kerkoj, 16 Mar. 2010 00:04


ELA nga shqiperia te pres ne ke tadd metix_m.e_22@hotmail.de
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Unkerkoj.com


Unkerkoj.com - Vajzat kerkojne djem, 16 Mar. 2010 00:52


Vizitoni www.unkerkoj.com - Vajzat kerkojne djem

njoftime te ndryshme ne faqen shqiptare.www.unkerkoj.com HomePage   Vajzat kerkojne djem
 
vlerėsimi i artikullit:
   
nexhat


RE: Kėrkoj kerkoj djal te bukur, 19 Mar. 2010 21:27


qfar add ke?
 
vlerėsimi i artikullit:
   
arbeni


RE: kerkoj nja vajz 18 vjeqare sa me randesi ku jeton veq mu kan e sinqert edhe e sjellshem , 23 Mar. 2010 18:07


tung un jam arbeni jam 23 vjeqar kerkoj nje vaz te jet e sjellshme edhee sinqert me mua per nje lidhje serioze me mua nje vajz 18 vjeqare sa me ransi ku jeton beni.22-86@puthja.ch HomePage   feti
 
vlerėsimi i artikullit:
   
sexboy


RE: Kerkoj nje mashkull per takime intime , 25 Mar. 2010 00:14


jam nje djal i apasjonuar pas [BAD]t , ne kontakto ti bukuroshe pidh e nuk do te zhgenjehesh. te pres.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
niti


RE: kerkoj, 02 Apr. 2010 09:27


kerkoj nje vajz e cila esht e bukur dhe me te mira
skam deshir te jet e kufizuar kam deshir te jet e lir dhe te shkoj ne pun sjam fanatik si disa edhe pse shum mendojn se te gjith djemt jan serjoz por ju them nje shembull jan 10 gishta te dores asnje njesoj nuk jan e keshtu mundeni te paraqiteni te gjitha ato vajzat se kan deshir te komunikojn me mua kam deshir te bej shoqeri si nga dijaspora si nga ks kush esht interesume mundet te paraqitet ne msn tim istogali_niti@ishqip.net
 
vlerėsimi i artikullit:
   
labinoti


ej qe add im labii.-01@live.com ju pres me pa durim ne msn dhe shiqoje [BAD]n e madh qe kam ne cam dhe dota vertetosh qe [BAD] i im ja vlen me ta[BAD][BAD]n, 25 Apr. 2010 02:31
BELI:

[QUOTE]
fjolla:

ju pershendes se pari jam ni vajz nga prishtina kam deshir te takoj ni djal te mire por qe di te ma qij [BAD]n,te ma lipij ashtu siq di ai te qihem naten po ashtu dhe diten se [BAD] osht ty mu kall per [BAD]n e tij ju dua ju qe lajmeroheni[/QUOTE]

 
vlerėsimi i artikullit:
   
zana


RE: kerkoj femr per lidhje serioze, 04 May. 2010 00:53


tung aje mir nga je sa vq je
 
vlerėsimi i artikullit:
   
fitoe


RE: kerkoje nje vajez 20 vjeqare edhe me kan bukur th e siqeretet, 08 May. 2010 11:17


tung qka po ban a je mir une jam 20 vjeqare nese me kontaku me mua mir nese jo te pershendes
 
vlerėsimi i artikullit:
   
fitore


RE: kerkoj femen, 08 May. 2010 11:22


oki
 
vlerėsimi i artikullit:
   
fatmir


 

RE: kerkoj fatin tim, 11 May. 2010 17:56


fatmiri

tung jam fatmiri nga vushtrrija kosova deshiroj te njihem me ni vajz qe jeton ne zvicer endrra ime asht te jetoj ne at vend me kontaktoni vetem ajo vajz qe ka deshir per lidhje serioze jam ni djal i ndershme i moralisht te jet emoshesh deri 29 vjeqar tung nga fatmiri
[/QUOTE]
 HomePage   fati
 
vlerėsimi i artikullit:
   
besim


 

kerkoj ni vojz, 15 May. 2010 17:27


tung sije aje mir une jom nidjol serjoz ne dashn amo une jom belgjik amo une vi pushim mujm meutaku diku
kjo osht imela ime besimi_87_87@hotmail.com
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Bei ForumRomanum, im Forum suchen nach per seks
faqe « < [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
Informationen zum Datenschutz | ForumRomanum - Jetzt kostenlos ein eigenes Forum erstellen!