| index | kėrko | anėtarė | Empfehlen | home  
» mirėsevjen mysafir [ login | regjistrohu


RE: Virgjiniteti
index
- Tė ndryshmefaqe « < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
emri lajmi
linaaa


RE: Virgjiniteti, 22 Jun. 2009 07:55


ehh hte thuhett fjala virgjinitet esht paksa e veshtir ne ket shekull por prap ka shum femra qe jan virgjine ... por prap nese e kan humb virgjinitetin nuk do te tho se esht fundii i botes qdo gje ne jet esht kaluseee andaj nese nje vajze qe e ka humb virgjinitetin dhe i pelqen ni djal ose ose deshiron mu martu duhet ti tregoj se nuk esht virgjine dhe djali ta pranoj si te till thuhett ni fjal (nese te pyet i dashuri a je virgjine thuajj po por ti ktheja menjeher thuajj; nese nuk do te isha virgjine do te me merrse , nese thot jo atehere thuajjj tung se nuk je per mu ,, sepse aj me shummm do te donte ty ne shtrat se sa qe e don moralin tend dhe gjendjen shpirtrore ////////
 
vlerėsimi i artikullit:
   
arta


RE: Virgjiniteti, 22 Jun. 2009 19:27


me vjen mir qe keni mundsuar ti tregojm mendimet e gjdo njerit,dhe em tregu moralin e virgjeris,do tju tregoj nje rast,ne qofse dikush ta merr virgjerin naten e pare qe del me to d.m.th te shfrytzoj e te nesermen mendon qe te krioj famile me nje nejri qe e ka kap me dhun edhe vetem per at ndershmerin qe mos te flasin tjert ............ tregomni a eshte ne rregull??? ta merr veq per virgjenitet nje nejri qe se do?? ju lutem te me tregoni HomePage   bela
 
vlerėsimi i artikullit:
   
florrina


 

RE: Virgjiniteti, 26 Jul. 2009 18:09


tung ju pershendes gjithve.sa i perket virgjinitetit he femer i keni than vetes nuk e di se si nuk mujni me prit nja 20 vjet hiq ma shum.a sa per ato femra qe e humbin v.. para martese ato apsulutisht nuk posedojn karakter ajo ma mir le te shitet. nuk e di se shumica e femrave e krahasojn veten me femrat europiane po ne fundi i fundit jemi shqiptar dhe do i qojm traditat tona deri ne fund
 
vlerėsimi i artikullit:
   
beka


RE: Virgjiniteti, 07 Aug. 2009 09:14


une per mendim tem nje fermer qe e hup vergjinitetin ajo ska vleft me as nje djal tjeter mu martu se nuk e ka lezetine njejte veq sex kqyre me ba palidhje ok ju perhsnedes
 
vlerėsimi i artikullit:
   
endri


RE: Virgjiniteti, 25 Aug. 2009 19:26


ju pershendes se pari ,ksha me shtu diqka per vergjinitetin,,kur disa thojn se feja islame thot,, se femra nuk asht femer reale ne rast se e ka humbur vergjenitetin,,dhe disa meshkuj thojn se nuk e martoj femren nese nuk asht vergjine,, un jam kundra ketyre ideve,nése martohesh me nje femer qe e ka vergj. e tone ndahesh,a jav mer mendja qe prap do ta gjeni vérgjine prap a?? mbasi pe jipka feja islame veq vergjine,,po ju po jetni pa martu se nja si ta lishoni ajo tjetra i sigurt jam qé nuk asht vergjine ..
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Dardi


 

RE: Virgjiniteti, 09 Sep. 2009 17:15


virgjiniteti eshte gjeja me e rendesishme ne jeten e nje femre, hajde ju djem qe po paraqitni qe per juve nuk osht me rendesi virgjiniteti,tregomni a ishit martu me nje qik qe nuk osht e virgjer,qe u shku me tjeterkend,kur te martohesh del mu shetit me gru,e nrrug tjert mi degju tu than qe qit qik e kam pas femen qit qik e kam q*** etj etj,po kjo osht vdekje bre,.edhe nese nje qik osht virgjine por prap se prap veq ka kalu me nje djal atehr un kurr nuk e kisha marr at qik,kur don mu martu e me kalu jeten me nje qik duhet me gjet nje qik qe nuk ka dal kurr me asnje djal qe nuk ka kalu kurr me asnje djal,e jo kur te martohesh mi degju tu fol nrrug tu than qe qita e kam pas femer qita e kam puth kuku organizmin ta shkatrron me bo met ndodh qishtu,un per veti e kam gjet nje vajz qe nuk ka kalu me askend kurr un jam i pari per tė,dhe me te du mu martu,nuk munet kerkush neser masneser me than qe qita ekam pas femer e kam puth se gjithmon ka qen veq e jemja,e ju djemt e kosoves hapni syt mir se kur te martohesh me nje vajz qe nuk ka pas kurfar lidhje me asnje djal ateher mundesh mu krenu dhe me mu lavderu qe ke marr nuse te mir
 
vlerėsimi i artikullit:
   
anisa


RE: Virgjiniteti, 09 Sep. 2009 21:24


ku eshte ordinanca per virgjinitetin

 
vlerėsimi i artikullit:
   
anisa


RE: Virgjiniteti, 09 Sep. 2009 21:28


jo un them se nuk mund qe nje femer ta humb virgjinitetin ateher ajo femer quhet e pa moralshme
 
vlerėsimi i artikullit:
   
llapi


RE: Virgjiniteti, 18 Sep. 2009 04:10


volla un per veti se mar qit pun me seriozitet se nje femer qe e humb vergjinitetin para marteses ajo ben sex e ti se din hiq e ta ben njeri qe kqyre qita e kam nxan ose ja kam dhan en goj a qka po di un a ka ma vdejke ? si nxenet besim nje femre qe e ka humb vergjinitetin

 HomePage   qisht mendoj
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Rimy


RE: Virgjiniteti, 06 Oct. 2009 23:15


Po nji send duhet krejt me kuptu se virgjiniteti te femna osht nji mburoj dhe nji pshtjells i moralit te saj dhe karakterit te saj...dmth duhet ta ruj ngase nese e run ata e ka rujt krejt nderin dhe autoritetin e saj..e nese e hup ata edhe ikcen gjithkush ateher qka po jet si kudres qe i kcen gjithkush...dmth qe femna e hup virgjinitetin para kohes per tu kurorzuar ateher per mendimin tim osht e pa vlefshme edhe se marrr njif emen kur e di qe i ka hyp dikush kurrrrrr qaq
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Un jom marigona nga pjetrshtica


 

RE: Virgjiniteti, 13 Oct. 2009 23:13


tunga nga marigona nag pjetrshtica une e kom humbr virgjini me dugagjinin qe asht nga shtimja ajj me ka humr vergjinin po une ata e kom dasht sepse aj ma ka mbushr mendjen per me humb po por tasht me ka lon muu ngan mas tjeravee e per juve femrave kisha dasht mos me gabuu sepse djemt jon Tradhtar HomePage   Marigona
 
vlerėsimi i artikullit:
   
aaa.


RE: Virgjiniteti, 24 Oct. 2009 23:50


un per veti ndihna shum shum mir pse qa ajo osht weq ni cip e holl u qky edh kurgjo kurkujna qa u bo tani kurgjoo a jeten me shkatrru per to a ska shancc jeta wazhdon edh pa virgjinitet nshek e21 jena sjena para eres son jo :p ngjallnu paaak

 HomePage   qkas ka
 
vlerėsimi i artikullit:
   
die kinderkrankenschwester


 

RE: Virgjiniteti, 28 Oct. 2009 19:03


o zot, o zot
po lejeni ata njerz rehat edhe se kan humbur v.. ata persona jan prap se prap njerz te zotit, ndoshta ka ndosh ajo pun me zor, ndoshta me qef, lejeni respektoni ata si jan, ,, si njerz,,
edhe na vajzat duhet me ber kusht se nuk marrim djal se ka pasur mardhenie me dike.............!!!!!!!!!!!
leni de te bej njeri at pun kur mendon se esht koha per at! dikush pret deri ne Martes etc...
p.s un per vete dot pres derisa te gje at njeri qe them me at du me kalu gjith jeten!"

mendoni pak, se ndoshta i lendoni ata njerz me fjalet tuaja
pershendetje
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Perendesha


fillestar
2 artikuj

RE: Virgjiniteti, 15 Nov. 2009 17:27


Ko eshte teme palidhje...
 
vlerėsimi i artikullit:
     
Lulja


RE: Virgjiniteti, 24 Nov. 2009 16:08


Qka po folni kshtu? Ae dini se qka po folni allahile? Kaniher duhet me mendu, para se me shkru.. - sidomos ju djemt -

Nese nuk martohi me femer qe se ka hup virgjenitetin, qka dot beni nese e hupin te gjitha? a? Ae dini qfar kohe ka ardh..?
Moss thuj KURR, KURR se marr e se baj etc..

Une kam prit 19 vite dhe kam then pres edhe 19 vite tjera nese esht nevoja.. Sepse dua ta humb virgjenitetin me nje njeri qe e dua dhe me don dhe e ka merituar tja fali ...

para gati dy viteve e kam njoftuar nje djal qe e dua dhe me don.. Kemi pas lidhje te ngusht, kemi hup virgjenitetin sebashku..

Edhe nuk dmth. se nese nuk je virgjer nuk qet gjak.. Ndodh tek shumica .. masi 50% e femrave nuk derdhin gjak..

Une e di se dot jetoj tan jeten me ata se ma ka hup virgjenitetin... Sepse nese asht dashurija aq e fort dhe e sinqert nuk do te ndahet aq shpejt.. Qka dot baj tash une, nese ndodh naj gje e keqe ndahet prej meje pas sa viiteve..

I kuptoj gjitha vajzat se jan, ose kan qen te dashuruara dhe e kan bere, sepse kan dashuruar...

Vetem femra qe e hup virgjenitetin me nje njeri qe nuk e njeh mire, dhe nuk asht dashurija serioz.. Ajo ne syt e mi esht pun e kryme pa kry.. ma vemendje.. Kutoni???

Gjithkush e ka perveti.. apo?

Tungi pershendetje
 
vlerėsimi i artikullit:
   
dreq femer


RE: Virgjiniteti, 16 Dec. 2009 17:45


Pse ni mashkull lyp pej nje femre me fjet me te para se mu martu e ather i that kurv.... kur ai vet e pret pej saj e thot qe o normale. une vetperveti du me prit der ne martes ama e kam pas nje mashkull dhe jam da me te per ket pun. per at ka qen normale me fjet me nje femer para marteses nuk e di a ka rrejt apo o e verte?????????( qapo thuni ju djema) ah edhe sa per nje qe po thojn femrat e diaspores jan ma kurva me vjen keq por ma me edukat jena na sse kejt femrat e kosoves bashk une jam gjdo ver ne ks e shoh qa zihet une jetoj ne diaspor dhe kam shum shoqe qe e rujn veten deri ne martes ama ne KS i kan harru ktu sene veq shkojn e kepen na qa pe hjekim mi rujt moralin e ftyrn atu shkojn e blejn per 150 apo 300euro....
normal per atu femra qe jan te perudhunume apo qa po di une. ama atu qe shkojn e knaqen e masmramti me shiten si virgjine me vjen shum inat edhe po na hupin vleften edhe neve qe jena vertet virgjina se meshkujt nuk po na zojn bes. po spo di une vetperveti nuk i kuptoj ne anet tjeter Aas meshkujt masi qe njeriu mun me i bi 100sende tjera edhe pa e hup virgj.... e per at kur te o nje femer virgj... nuk don me than qe o e paq. une vetperveti kur ti baj qatu 100 sene tjera ather ja fali kejt trupin qy qau murr vesh aj me ka pa cullak dikush a ja fala qat gim lkur a jo iiii. perata o mes bani kurgjo ju femra o kajani nanen e boni kejt senet.
por edhe ju meshkujt une nuk e di qysh muni me fjet me qindra femra e ne fund mi lyp nje virgjin atu dikur hargjiten qy ahahhaah
ME FALNI E KAM PSHTJELLU PAK KEJT AMA ME INTERESON SHUM KJO THEM SE PO MUNONA MI KUPTU NJERZIN SHIPTARE PO HALA SE ARRITA. gjithnje kam menoft qe pa virgjenitet nuk ka lumturi. QA PO THUNI JU??????????
 
vlerėsimi i artikullit:
   
peja


RE: Virgjiniteti, 17 Dec. 2009 23:09


[QUOTE] une kam mendim se gjdo femer duhet me dit se qaj mashkull se don me fejt me to para marteses nuk e ka seriozisht po jav kana femnava e thojn hajt ishalla jam anderr ahahah HomePage   pejonik
 
vlerėsimi i artikullit:
   
nora


Virgjiniteti, 26 Dec. 2009 23:32
Agimi:

Sa ėshtė i rėndėsishėm virgjiniteti pėr ju? Athua njė femėr e cila e ka "humbur" virgjinitetin nuk ka mė vlerė si mė parė? A duhet qė femrat jovirgjėreshe tė "vulosen" si femra tė klasit tė dytė?
Shkruani mendimin tuaj!
 HomePage   http://po eshte fakt qe femra jovirgjereshe nuk e ka ate vlere te cilen e ka pasur sepse tek femrat eshte e vetmja gje duhet kujdes deri ne martese ky eshte mendimi im
 
vlerėsimi i artikullit:
   
moni


RE: Virgjiniteti, 27 Dec. 2009 23:54


ju pershendes te gjithve posacerisht dua te flas per vazjat qe thon se un e kam dasht nje djal si psh. po me ka tradhtua por nji femer muslimane nese esht nuk duhet te ket nje lidhje dashurije pa mos u pelqye njeri me tjetrin dhe te bejn kurorzim ateher cdo send i lejohet te bej por nga ana jeme per mua keta femra jan te pandershme qe kan lidhje sexuale para nji kurorzimi ky eshte ligji i nje muslimani dhe nje muslimanje

 HomePage   virgjiniteti
 
vlerėsimi i artikullit:
   
samche


RE: Virgjiniteti, 10 Jan. 2010 13:24


o njerez 1 femen qe e prish virgjinitetin pse e don 1 mashkull edhe mendon qe ka me kan me ta ajo nuk ka lidhje por tani ma von osht puna se nuk e ruan ne vete at sen po del e bon sex me kon ti pelqen.

me vjen keq po femrat ne pergjithsi i kan flokt e gjata e ment e shkurta - kjo thenje nuk ka dal rasisht.

femra virgjine e ka hieshin e vet, po ju pershendes edhe ju femra qe jav kana knaquni fjalt e mija mos i degjoni.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
mailinda


fillestar
1 artikuj
 

RE: Virgjiniteti, 18 Jan. 2010 02:35


tung ju pershendes
un e kam pas para 2vite nje^te dashur,e kam dasht me gjithe zemren,kurse aje e kishpas veq te ma prish virgjiniteti edhe te me len. tash faj e fejume edhe ni vite do martohem qka te boj une tash? a mundet dikush te me ndimoj
 
vlerėsimi i artikullit:
     
bero.86


fillestar
8 artikuj

RE: Virgjiniteti, 09 Feb. 2010 15:23


albana ja ka qellue valla ma mirrr osht me marr ni her qe ka gabue se sa me marr se ka marr ne goj ni qind meshkuj
 
vlerėsimi i artikullit:
     
bero.86


fillestar
8 artikuj

RE: Virgjiniteti, 10 Feb. 2010 22:59


tung majlinda une mund te ndihmoj menyra e par ost mundesh ta qepesh te mjeku nese nuk ke pas shum mardhenje kur te ban me te fejunin tend leje ni dit para se me te kalue perjodet. po nese ke pas shum sex me te mundesh me qep po nese nuk te merr aj ....
 
vlerėsimi i artikullit:
     
ana


RE: Virgjiniteti, 10 Mar. 2010 19:42


une mendoj qe kjo gje qe ju e keni vene si teme eshte qeshtje kryesore primare por edhe nuk eshte ka dy anet pozitive e negative shumicen e pergjejeve e keni dhene ju kshtu qe ju pershebdes juve une ............... ANA ..................
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Flag


 

RE: Virgjiniteti, 11 Mar. 2010 13:09


s’di qte tthem te kjo tem jan do raste do femra qdo ditt e bojn at pun qa me i ban asajna kush e merr ata ?? qasaj me i than qe ka gabue a ?..
mir oshtt me rujtt vete ju gjinia e kundertt se ma mir jav qett bye ..
 
vlerėsimi i artikullit:
   
nexha


 

RE: Virgjiniteti, 21 Mar. 2010 22:08


qyre bre qa thojn njerzimi shqiptar , na mendojm vetem me marr grujen virgjin aty ku duhet ,, e spo din ma gat , sa femra jan qe i njof qe kalojn me mashkuj edhe bajn sex anal , edhe e kapin ne goj , e ju bajn qef mashkujve e vetit e prap se prap asht virgjin , pra me randesi asht ne ket bot dashuria dhe me kalu jeten te lumtur me qate gru qe e ki , se shumica tani po jan virgjina e masi po ju qelet bira tani po i tradhtojn burrat . kur nje femer te don me zemer a ke virgjin apo jo ajo nuk te tradhton , e na mashkujt kemi qef mi ndrru femrat per gjdo dit e lypim femer te pa prekne , nuk asht e drejt e zotit kjo . po neise gjdo kush e ka per veti ju pershendes HomePage   zor asht bo sot
 
vlerėsimi i artikullit:
   
TRADITA


RE: Virgjiniteti, 22 Apr. 2010 09:36


te gjith shprehin mendimin e tyre si shkak i pervojave dhe si i kan ndegju te tjeret por edhe se qfar kan ber vet gjat jetes. por per mu ma e rendesishmja esht Dashuria e perjetshme. po mir kishte me qen se nje djal se ska ber seks mir kishte me qen me nje vajz se esht vergjire te dashurohen, ndersa nje tjeter se ka ba seks po e ka lan femra le ta gjen ni femer se e ka lan mashkulli etj etj le te pershtaten qe te jen te barabart sepse dashuria ka me shku mar gjithmon, mos te ket njani ose tjetri arsye qe ne te ardhmen tia ze koken duke then se ti je ksht e un kam qen kshtu po le te pershtaten. HomePage   akademia per hulumtim dhe zhvillim
 
vlerėsimi i artikullit:
   
albana


RE: Virgjiniteti a hupet me gishta, 25 Apr. 2010 18:44


a mundet me u humb virgjiriteti duket prekur veq pjesen ku behet urinaa ?? a humbet ceshtu virgjiriteti ????
 
vlerėsimi i artikullit:
   
bj.b1@hotmail.com


RE: Virgjiniteti, 22 May. 2010 14:16


hej pershendetje te gjithve edhe un kisha dasht mu lidh me ket tem se bash qata djem qe e lypin ne vajz te virgjer qata nuk ka me ju dal qashtu se vajza gabon dhe kisha me ju than djemve qe ajo qe asht emsune ajo snalet kurr ama duhet me gjet nje vajz qe ka sjellje te mira se nuk asht ne pytje veq vergjeniteti se ajo ka gabu niher edhe ajo qe din me dasht nuk tradhton ma po ju nuk jeni njesoj ju duhet me u permisu ju djemt ok
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Eshte pyetja e moralit.


RE: Virgjiniteti, 25 May. 2010 19:26


eshte e pa besueshme, qe djemt kosovar marrin guxim per te gjykuar diqka te till.
qdo kush t prek hunen e vet!
As na sdo te angazhohem per burra te tille dmth kem me mbet pa martu edhe na djem qe kan ladrue me 100 skem me mar. me qesharakja esht qe presin prej femrave qe te mos kan pas kurr frajer!
Eshte pyetja e moralit.
ner 1000 djem shqiptar, esht ndoshta nje i moralshem.
Mosni
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Bei ForumRomanum, im Forum suchen nach Virgjiniteti
faqe « < [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
Informationen zum Datenschutz | ForumRomanum - Jetzt kostenlos ein eigenes Forum erstellen!