| index | kėrko | anėtarė | Empfehlen | home  
» mirėsevjen mysafir [ login | regjistrohu


kerkoj vajz per lidhje serjoze
index
- Tė ndryshmefaqe « < [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
emri lajmi
beqari


kerkoj vajz per lidhje serjoze , 27 Apr. 2011 00:21


pershendetje te nderuare zonjusha ju mir pres per te me kontaktoni ne emajlin tim ato femer qe jan te interesuare te lidhen per lidhje serjoze me mua me kontaktoni ne ket msn aponga_26@hotmail.com
 
vlerėsimi i artikullit:
   
fimi


 

RE: kerkoj Fatin tim , 29 Apr. 2011 12:05


Pershendetje:jam nje djal me moral nga Kosova,por dua te kerkoj nje qikė nga Zvicrra ...mundesisht te jete e menqur dhe te mos ket lidje serioze,,-por vajza e interesuara mund te kontaktojm ne interenet apo ne kete faqe te me pergjigjen ok ju pres vajza te bukura te ZVicrres..der werl prinzesin ich warte sie ......
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Dritoni


 

RE: kerkoj qika te Zvicrres per martes, 29 Apr. 2011 12:33


Hallo Dritoni ,,jam nje djal kerkoj nje vajz te zvicrres mundesish te jete e menqur dhe te jet 20 vjeqare po te mos kete lidhje me ndonje tjeter,,por te kete dokumente te ch gjithashtu nese jeni te interesuara mund te leni pergjigjjen ketu,, ich warte si mądchen süsseee in schweizz...
toni.i@live.com bukuroshi nga kosova ich warte sie qika ,,Ju hangsha zemren
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Dritoni


RE: kerkoj nje vajz nga zvicrra , 29 Apr. 2011 12:41


[QUOTE]
toni

jam nje djal nga kosova , kekroj nje vajz nga zvicrra perj moshes 19-20vjeqare
lajmromu ketu apo ne msn ju dua vajza...
dua te kete vajza dokumentat e ch

toni.i@live.com sygjelbri nga kosova
 
vlerėsimi i artikullit:
   
jetmir


RE: kerkoj ni qik, 07 May. 2011 17:04


FJOLLA VALLA UNE QASHTU TA KISHA BO QYSH KISHE PAS QEF TI E ME TA LIPI EME TA THITH ME TA BO PABUK AT PIDH
 
vlerėsimi i artikullit:
   
edon


RE: kerkoj burr per martes, 08 May. 2011 14:45


044857321
 
vlerėsimi i artikullit:
   
meti


RE: kerkoj vajz deri 25 vjet, 11 May. 2011 23:30


jam djal 21 vjeqar jam nga ferizai dua te njihem menje vajz tejet moshes deri 25 vjet per lidhje serioze...tegjitha te interesuarat let teme shkruajn ne meti_89_2010@hotmail.com.....ju mirpres vajza.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
dardan


RE: Kerkoj nje mashkull per takime intime , 18 May. 2011 20:12


tung ,nuk kie nevoj mem kompenzu vetem boma add e folem
 
vlerėsimi i artikullit:
   
xona


RE: kerkoj, 24 May. 2011 15:40


kerkoj djal serjoz jam
24 vjeqar jamkan martua
 
vlerėsimi i artikullit:
   
lindita dema


RE: kerkoj burr per martes, 28 May. 2011 11:34


kerkoj bure per martes ne gjermani a zvicer.Un jam 30 vjecare nga maqedonia buri mund te jete deri ne40-42vjec.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
labi


kerkoj ni burr, 01 Jun. 2011 01:05
fjolla:

ju pershendes se pari jam ni vajz nga prishtina kam deshir te takoj ni djal te mire por qe di te ma qij [BAD]n,te ma lipij ashtu siq di ai te qihem naten po ashtu dhe diten se [BAD] osht ty mu kall per [BAD]n e tij ju dua ju qe lajmeroheni


GT HomePage   jyj
 
vlerėsimi i artikullit:
   
labi


RE: kerkoj fatin tim, 01 Jun. 2011 01:09
arsim:

[QUOTE]
arta:

tung jam arta nga pz-kosova deshiroj te njihem nme ni djal qe jeton ne zvicer endrra ime asht te jetoj ne at vend me kontaktoni vetem ai djal qe ka deshir per lidhje serioze jam ni vajz e ndershme moralisht te jet i moshesh deri 29 vjeqar tung


willi_s@live.com
[/QUOTE]
 HomePage   jyj
 
vlerėsimi i artikullit:
   
labi


keerkoj grue, 01 Jun. 2011 01:12
luta:

[QUOTE]
egzona :

e dua nje burr sa ma shpejt normal te jet i mir dhe i ndershem po ashtu per lidhje serioze[/QUOTE]
 HomePage   jyj
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Rrush


Pershendetje Fjolla , 05 Jun. 2011 01:06


Pershendejte Fjolla ,a je mire dhe si po kaloni ju qe msn im e flasim ne msn edhe ti plotsoj te gjitha kushtet qe deshiron ti ok
hot_line_001@hotmail.com ok ju mirepres ne msn ok ...
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Rrushi i zi


HAJDE FJOLLA, 05 Jun. 2011 01:10o hajde fjolla ne msn edhe ti plotsoj kushtet
hot_line_001@hotmail.com ju mirepres FJOLLA
 
vlerėsimi i artikullit:
   
flori


RE: kerkoj fatin tim, 16 Jun. 2011 22:39


jom nje djal nga istogu jetoj ne ks jom 30veqar bijond 1.74igjat beqar kerkoj nje femer per lidhje serijoze ne boten ejashtme mosha saj duhet te jet 18-30 vjeqare kush don lidhje serijoze net paraqitet ne istogu60@hotmail.com flm per mirkuptim.
 
vlerėsimi i artikullit:
   
riki


RE: kerkoj fatin tim, 17 Jun. 2011 23:21


jam i pa martuar po pres nje fillim te ri . fatit nuk i dihet

 
vlerėsimi i artikullit:
   
fadil


 

kerkoj grue, 20 Jul. 2011 15:58


jam fadili e du nigrue serijoze tejet nzvicerr apo diku tjeter une jam nkosov 32 vjeqar jam edhe nese jet 2 vjet maemoqme nuk kagajle HomePage   shiptar
 
vlerėsimi i artikullit:
   
beka


kerkoj mashkull , 21 Jul. 2011 18:20
agnesa:

une jam nje vajz seksuale merrna me seks 5 euro ni <........... ju duna


agnesa ma dergoe nje sms 044711043

 HomePage   dd
 
vlerėsimi i artikullit:
   
beka


kerkoj ni burr, 21 Jul. 2011 18:23
fjolla:

ju pershendes se pari jam ni vajz nga prishtina kam deshir te takoj ni djal te mire por qe di te ma qij [BAD]n,te ma lipij ashtu siq di ai te qihem naten po ashtu dhe diten se [BAD] osht ty mu kall per [BAD]n e tij ju dua ju qe lajmeroheni FJOLLA MA DERGO NJE SMS 044711043
 HomePage   dd
 
vlerėsimi i artikullit:
   
enver


kerkoj ni burr, 28 Jul. 2011 10:43
labi:

[QUOTE]
fjolla:

ju pershendes se pari jam ni vajz nga prishtina kam deshir te takoj ni djal te mire por qe di te ma qij [BAD]n,te ma lipij ashtu siq di ai te qihem naten po ashtu dhe diten se [BAD] osht ty mu kall per [BAD]n e tij ju dua ju qe lajmeroheni


GT
[/QUOTE]

 
vlerėsimi i artikullit:
   
visi


nje vajze per martes , 30 Jul. 2011 18:56


persh ju dua shum
 
vlerėsimi i artikullit:
   
+sisi+


fillestar
4 artikuj

kerkoje nje vajez 20 vjeqare edhe me kan bukur th e siqeretet, 01 Aug. 2011 10:44
feimi:

[QUOTE]
ilir:

Kerkoj nje vajz te bukur dhe te menqur. Jam ne zvicerr qe 17 vjet. Jam i bukur. E kam pasoshin Zvicrran. E lumja ajo qike qe um merr...tung

tung, un ju pres TEL 0227884464ti djal dergoma msn tuaj se edhe une jam e interesuar nese jeni ende i lire flm klm[/QUOTE] 
vlerėsimi i artikullit:
     
+sisi+


fillestar
4 artikuj

RE:kerkoj, 01 Aug. 2011 10:46
ilir:

Kerkoj nje vajz te bukur dhe te menqur. Jam ne zvicerr qe 17 vjet. Jam i bukur. E kam pasoshin Zvicrran. E lumja ajo qike qe um merr...tung tung, un ju pres TEL 0227884464
dergoma msn ti djal nese je ende pa martu


 
vlerėsimi i artikullit:
     
fatlum


RE: kerkoj ni djal, 10 Aug. 2011 18:44


a ka dert mu kon i gjakoves a
 
vlerėsimi i artikullit:
   
agroni


kerkoj nje grua apo femer , 23 Aug. 2011 22:50


per te kalu kohen ne sex

 
vlerėsimi i artikullit:
   
lulzim


RE: kerkoj vajz per martes, 25 Aug. 2011 20:49


nje te jet e sincert me kushte njerzore nuk flasi per ekonomi

 HomePage   ju pres per bisedime
 
vlerėsimi i artikullit:
   
allton


RE: kerkoj, 31 Aug. 2011 19:30


pčrsh vu presh te gjith femna shqiptare allton-boy@hotmail.it
 
vlerėsimi i artikullit:
   
rasimi


kerkoj vajz 18 vjeqare per lidhje serjoze, 02 Sep. 2011 21:20
xona :

kerkoj djal serjoz jam
24 vjeqar jamkan martua 
vlerėsimi i artikullit:
   
dardan


kerkoj mashkull , 11 Sep. 2011 21:04
agnesa:

une jam nje vajz seksuale merrna me seks 5 euro ni <........... ju duna
 HomePage   http://tung
 
vlerėsimi i artikullit:
   
Bei ForumRomanum, im Forum suchen nach kerkoj vajz per lidhje serjoze ...
faqe « < [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] > » shkruaj pėrgjegje | kthehu nė Forum
Informationen zum Datenschutz | ForumRomanum - Jetzt kostenlos ein eigenes Forum erstellen!